Bezplatné poradenstvo

Využite naše bezplatné poradenstvo každý pracovný deň od 8:00-17:00 !

Viac

O spoločnosti

PÝTAJTE SA stavajte s nami

O spoločnosti SmartSolving

V stavebníctve pôsobíme už od roku 1997. Dvanásť rokov skúseností so stavebným systémom, ktorého sme boli spoluautorom a entuziazmus pri zavádzaní nových technológií do praxe z nás robí predných odborníkov na trhu nízkoenergetických domov. V roku 2014 bola založená spoločnosť SmartSolving, názov, ktorý objektívne reprezentuje našu obchodnú politiku. Na Slovensku máme realizovaných niekoľko desiatok stavieb nízkoenergetických domov. Spolupracujeme s overenými partnermi, dodávateľmi, špecialistami v oblasti stavebníctva a technického zabezpečenia.

My vieme, že skutočne kvalitný nízkoenergetický dom nevyjadruje iba súčet technických údajov použitých materiálov. Zdokonaľujeme stavebný systém, ktorý už používame, pričom zavádzame najnovšie technológie, skúmame jednotlivé vzťahy a vzájomné pôsobenia technológií, výsledkom čoho je naše know how v oblasti výstavby domov. Systém, ktorý používame dosahuje najlepšie parametre v oblasti tepelnej izolácie, zvukovej nepriezvučnosti a požiarnej odolnosti v danej hrúbke a cenovej relácii. Samozrejmosťou je definitívne vyriešenie otázok odvetrania, prestupu tepla, rosného bodu, tepelnej akumulácie, ekologickosti konštrukcie atď.

Množstvo možností, ktoré sa na trhu každým rokom objavujú sú často krát neprehľadné a nezrozumiteľné. Veľmi zlým riešením je hodnotiť úplne odlišné ponuky len vo finančnej rovine. My sme tu práve na to, aby sme Vám poradili vybrať optimálne riešenie pre Vás a Vaše bývanie. Naučíme zákazníka porozumieť systému, vzťahom a princípom ktorým nízkoenergetický dom je. Uvedomujeme si, že výstavba domu je celoživotnou investíciou. V rámci predstavenej cenovej relácie dokážeme vypracovať riešenie priamo na mieru zákazníka.

Komplexný systém, ktorý Vám ponúkame pri výstavbe nízkoenergetických domov je odborne spracovaný, ekologický a preverený v praxi. Sme odborníci, ktorí stavajú na svojej skúsenosti, overených dodávateľoch a požiadavkach našich zákazníkov, ktorým sme prispeli k optimálnemu riešeniu ich bývania.

 

Vyriešime otázku bývania

Ku každému jednému projektu pristupujeme individuálne. Pri riešení požiadaviek našich zákazníkov dávame osobitý dôraz na ich priority. Vieme pracovať s projektom vo všetkých jeho fázach – od úvah o bývaní cez riešenie financovania, realizáciu výstavby až po návrh a zariadenie interiéru a úprav exteriéru.

Z hľadiska dlhodobej odbornej praxe je naša firma zástancom výstavby nízkoenergetických domov na kľúč. Avšak riešenie zákazok etapovite (NED bez základu, NED so základom, NED obvodový plášť …), prípadne realizácia čiastkových prác v réžií klienta je bežným ústretovým krokom z našej strany. Samozrejmosťou je odborná inštruktáž a poradenstvo vo všetkých fázach výstavby.

Rýchla výstavba

Náš stavebný systém používa sendičové, prefabrikované, izolačné a konštrukčné panely, ktoré tvoria výplňovú časť obvodových múrov. Statická a nosná časť konštrukcie je tvorená drevennými prvkami KVH hranolov a vnútorných murovaných nosných stien. Kombináciou týchto prvkov sa nám podarilo dosiahnúť maximálne technologické parametre pri minimálnych ekonomických realizačných nákladoch v kratkom čase výstavby.

Hodnoty